Çanakkale AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Çanakkale AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş. online işlemleri ile vezneye veya bankaya gitmeden  Çanakkale bölgesi ve Balıkesir Gönen aboneliklerine ait Doğalgaz fatura/borç sorgulama ve kredi kartı ile hızlı ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra gaz açma randevusu, proje onay sorgulama, tahmini fatura hesaplama gibi pek çok işlemi de yapabileceksiniz.

Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Çanakkale Merkez, Biga, Çan, Kepez, Gönen (Balıkesir), Ezine ve Bayramiç ilçeleri ile başlamış sonrasında ise diğer Çanakkale ilçeleri; Ayvacık,  Bozcaada,  Eceabat,  Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice ilçelerine hizmet götürmeyi planlamaktadır.

Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri  444 4 187‘yi arayarak Çanakkale Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. online işlem menüsüne yönleneceksiniz ve sadece T.C. Kimlik numaranız ile Çanakkale AKSA doğalgaz aboneliğinize ait borçlarınızı listeleyebilecek ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz. Doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Çanakkale AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Çanakkale Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  

  • Merkez İsmetpaşa Mah. Troya Cd. No:140/1 ÇANAKKALE Tel : 286 214 08 50
  • Çan Şubesi: İstiklal Mh. Şehit Mustafa Kaya Cd. No:29 Tel: 0286 416 00 55
  • Biga Şubesi: Sakarya Mh. Bağlar Cd. No:37/39/41 BİGA Tel: 0286 317 47 41
  • Gönen Şubesi: Kurtuluş Mh. Işık Cd. No:15/C A Blok GÖNEN Tel: 0266 763 17 88
  • Ezine Şubesi: Seferşah Mh. Adnan Menderes Cd. No:39 EZİNE Tel: 0286 616 00 17
  • Bayramiç Şubesi: Tepecik Mh. Viranlı Sk. No:2 BAYRAMİÇ Tel: 0286 215 00 41
Puan Ver

Yorum yapın