Bayburt Aras Edaş Online Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Bayburt merkez ve ilçelerine ait (Aydıntepe, Demirözü) Aras Edaş elektrik fatura borcu sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme işlemlerinden bahsedeceğiz. Bayburt Aras elektrik faturanızı ödemek için vezneye gitmeye vaktiniz yoksa işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Edaş Bayburt Fatura/Borç Sorgulama:  Bayburt ve ilçelerine ait Aras Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturanızı sorgulayabilmeniz için tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz. Tesisat numaranızı elektrik faturanızın üst kısmında bulabilir veya Aras edaş müşteri hizmetlerini (444 9 433)arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bayburt Araş Edaş Borç sorgulama ekranına gitmek için Tıklayın.

Bayburt Araş Edaş Elektrik Faturası Online Ödeme Sistemi : Online Ödeme yapmak için Aras edaş anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ancak pek çok abone internet bankacılığı kullanmadığı için sizlere alternatif bir kredi kartı ile fatura ödeme seçeneğinden bahsedeceğiz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

Bayburt ve İlçelerine ait Aras Elektrik Dağıtım faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) güvenli ve hızlı ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın