Bayburt ve Gümüşhane AKSA Doğalgaz Faturası Sorgulama Ödeme

AKSA Doğalgaz Gümüşhane-Bayburt Dağıtım Şirketi bu illerde ikamet edenler için hizmet vermektedir. Gümüşhane merkez, Bayburt merkez ve doğalgazın ulaştığı kelkit ilçelerindeki aboneler vatandaşlık numaraları ile online sistem üzerinden faturalarını görüntüleyebilir ve hızlı bir şekilde internetten fatura ödemelerini gerçekleştirebilirler.

AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Borç Ödeme  Buraya tıklayarak Gümüşhane-Bayburt AKSA Online işlem sayfası ile doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile veya  T.C. Kimlik numaranız ile fatura/borç bilgilerinizi hızlı bir şekilde sorgulayabilir, kredi kartı ile borç ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

Doğalgaz dağıtım faaliyetleri ve abonelik işlemleri için 7 gün 24 saat AKSA hizmet hattı 444 4 187 yi arayabilir, canlı yardım alabilirsiniz.

EK Ödeme Seçeneği Olarak Fatura ödemelerinizi Anlaşmalı banka şubeleri İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile veya   “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Gümüşhane-Bayburt Doğalgaz firması ödemenizi yapabilirsiniz.

  • BAYBURT OFİS : Zahit Mahallesi Sahil Yolu Sokak No:3 Merkez – BAYBURT  Tel. : 0 458 212 11 11 pbx
  • GÜMÜŞHANE OFİS : Hasanbey Mah. Cumhuriyet Cad. No: 85 A/B MERKEZ – GÜMÜŞHANE Tel. : 0 456 213 72 22 pbx
Puan Ver

Yorum yapın