Batman Dicle Edaş Online Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Batman Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (Dicle Epsaş) Elektrik Faturası borç sorgulama ve online olarak anında ödeme yapmak çok kolay. Batman merkez ve ilçelerine (Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason) ait elektrik faturalarınızı sadece tesisat numaranızı girerek sorgulayabilir ve istediğiniz bir kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Dicle Edaş Batman (DEDAŞ) Elektrik Faturası Sorgulama: Batman merkez ve ilçelerine ait elektrik faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda karşınıza gelecek olan ekranda tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait elektrik faturalarınızı göreceksiniz. Tesisat numaranızı eski bir elektrik faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Dicle EDAŞ Batman Elektrik Faturası Online Ödeme : Dicle edaş faturanızı anlaşmalı bankalar veya Batman ptt şubeleri veznelerinden veya internet bankacılığı ile ödeyebilirsiniz. Dicle Edaş Anlaşmalı Bankalar : Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Halk Bank, ING Bank, İş Bank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Şeker Bank, Türk Ekonomi Bankası, Finans Bank, Deniz Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Katılım Bankası, Anadolu Bank, Aktif Bank, HSBC Bank

Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz : Batman Dicle Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Batman Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın