Siirt-Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Sibadaş Doğalgaz Dağıtım A.Ş (Siirt – Batman) doğalgaz faturası online sorgulama ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri hakkında bilgi hazırladık. Online doğalgaz işlemleri çerçevesinde abone numaranız ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siirt-Batman Doğalgaz (Sibadaş) Siirt merkez, Batman merkez ve Siirt, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo, Batman, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason ilçelerine doğalgaz dağıtımını sağlamayı hedeflemektedir.

Sibadaş Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme :  Abone numaranızı girerek doğalgaz fatura bilgilerinizi sorgulamak veya abone numaranızı bilmiyorsanız Vatandaşlık numaranızı girerek Sibadaş Abone numaranızı öğrenebilirsiniz ve fatura borç sorgulamasını yapabilirsiniz. Sibadaş doğalgaz faturalarınız sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

Ayrıca Sibadaş Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası 44 44 187 arayarak Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve Sibadaş Siirt-Batman doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kredi Kartı Doğalgaz Faturası Ödeme : Sibadaş anlaşmalı bankaların internet bankacılığı, fatura ödeme sistemleri üzerinden faturanızı ister kredi kartı, ister vadesiz hesabınızdan ödeyebilirsiniz. İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Sibadaş Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • Siirt Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Bahçelievler Mah. Gaffar Okan Cad. No:27 Avcı Apt.A Blok Zemin Kat SİİRT Tel : (0484) 224 83 22
  • Batman Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Belde Mahallesi Fırat Caddesi Bölge Apt.Altı No:10 BATMAN Tel : (0488) 221 14 03
Puan Ver

Yorum yapın