Ardahan Aras Edaş Online Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ardahan merkez ve ilçelerine ait (Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) Aras Edaş elektrik fatura borcu sorgulama ve online sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme işlemlerinden bahsedeceğiz. Ardahan Aras elektrik faturanızı ödemek için vezneye gitmeye vaktiniz yoksa işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Edaş Ardahan Fatura/Borç Sorgulama:  Ardahan ve ilçelerine ait Aras Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturanızı sorgulayabilmeniz için tesisat numaranız ile sorgulayabilirsiniz. Tesisat numaranızı elektrik faturanızın üst kısmında bulabilir veya Aras edaş müşteri hizmetlerini (444 9 433)arayarak bilgi edinebilirsiniz. Ardahan Araş Edaş Borç sorgulama ekranına gitmek için Tıklayın.

Ardahan Araş Edaş Elektrik Faturası Online Ödeme Sistemi : Online Ödeme yapmak için Ardahan Aras edaş anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ancak pek çok abone internet bankacılığı kullanmadığı için sizlere alternatif bir kredi kartı ile fatura ödeme seçeneğinden bahsedeceğiz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

Ardahan ve İlçelerine ait Aras Elektrik Dağıtım faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) güvenli ve hızlı ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın