Kars Ardahan KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

KARGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş Firması Kars, Ardahan merkez ve ilçelerine (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz,  Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) doğalgaz hizmeti sağlamak için faaliyetlerini sürdürmektedir. KARGAZ Aboneleri de doğalgaz fatura sorgulama, kredi kartı ile ödeme, arıza ihbar gibi pek çok işlemi internet üzerinden veya cep telefonlarından yapabiliyorlar.

Kargaz Doğalgaz Fatura Sorgulama :  Kargaz doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda online işlemler menüsü karşınıza gelecek ve Burada Abone/Tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait Kargaz doğalgaz faturalarınızı hızlı bir şekilde sorgulayabileceksiniz.

Kars, Ardahan Doğalgaz Faturası Online Ödeme : Kargaz web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor. Kargaz doğalgaz faturanızı online ödemek için  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı inceleyerek internet bankacılığı kullanmaya gerek kalmadan sadece kredi kartı ile Kargaz Kars, Ardahan Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

 KARGAZ, Kars Ardahan Doğal Gaz Dağ. Paz. Taah. San. ve Tic. Ltd.Şti.

KARS MERKEZ Adres : Ortakapı Mah. Şehit Yusufbey Cad. No:27 Merkez/KARS
Telefon : 0(474) 212 92 29
Telefon : 0(474) 212 92 30

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın