Ankara Başkentgaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ankara ve ilçelerindeki doğalgaz aboneleri Başkentgaz Online İşlemler menüsü ile pek çok işlemi (fatura sorgulama ve online ödeme, ön ödemeli doğalgaz bakiyesi yükleme) vezneye veya abone merkezlerine gitmeden yapabilirler.

Başkentgaz Ankara Doğalgaz Fatura sorgulama : Gazmatik ile birlikte büyük şehirlerdeki doğalgaz abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan,  Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ilçelerindeki normal aboneler Buraya tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek fatura sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Başkentgaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Ankara ilçeleri (Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan,  Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle) Doğalgaz faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile veya ;

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Başkentgaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Çağrı Merkezi  444 6 429 7 gün 24 saat doğru, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.
Adres : Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş Toros Sk. No:20 Sıhhıye/ANKARA Çağrı Merkezi : 444 6 429(GAZ) / Acil 187

Puan Ver

Yorum yapın