Adıyaman ve İlçeleri Su Faturası Borç Sorgulama Ödeme

Adıyaman Merkez ve Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik, Tut ilçe belediyelerine ait su faturası borcunuzu öğrenmek ve internet üzerinden nasıl ödeyebileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda bulacağınız ilçenizin altındaki linklere tıklayarak ilgili belediyenin online işlemler sistemine ulaşarak su faturası borcunuzu görüntüleyebilir ve kredi kartı veya banka kartı (maaş kartı) ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Adıyaman il ve ilçe belediyeleri E-hizmetler sistemi kapsamında vezneye gitmeye gerek kalmadan online olarak su faturası borcunuzu öğrenebilirsiniz. Belediyenin sistemi müsaade ediyorsa online olarak borcunuzun online ödemesini yapabilirsiniz. Sizi yönlendireceğimiz sayfalarda ayrıca emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarınızı da görebilirsiniz.

Not: ALO 185 Çağrı merkezini arayarak su kesintileri, sayaç arızaları, fatura borç itirazları ve kesme açma işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adıyaman ve İlçeleri Su Faturası İşlemleri

Aşağıda ilgili ilçelerin linklerine tıkladığınızda ulaşacağınız belediyenin e-hizmet sayfasında su aboneliğinize ait abone numarası (şirketler için sicil numarası) ile sorgulamanızı gerçekleştirebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Bazı belediyeler E-Devlet sistemi ile entegrasyona sahip olduğu için T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile de giriş yaparak fatura/borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Adıyaman Merkez Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Besni Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Çelikhan Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Gerger Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Gölbaşı Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Kâhta Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Samsat Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Sincik Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.
  • Tut Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için tıklayın.

Su Faturası Alternatif Online Ödeme Yöntemleri Neler?

Eğer belediye Su idaresi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile su diğer şifresiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Yorum yapın