Adıyaman Akedaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Adıyaman ve ilçeleri Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kâhta, Samsat, Sincik ve Tut Akedaş elektrik faturası sorgulama ve online olarak internet üzerinden ödeme nasıl yapılır? Adıyaman AKedaş online işlemleri.

AKEDAŞ Adıyaman Elektrik Faturası Sorgulama: Elektrik faturanızı buraya tıklayarak gideceğiniz sayfada Akedaş Adıyaman Abone numarası ve İşletme koduna (İŞLETME KODU   (046 veya 002 ile başlayan işletme kodunun 11 karakter olarak girilmesi gerekmektedir. Örnek: 04601000000) ile online olarak sorgulayabilirsiniz.

Adıyaman AKEDAŞ Bilgilerinize ulaşamıyorsanız  444 46 02 Çağrı merkezi numarasını arayarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Adıyaman AKedaş Elektrik Faturası Online, Kredi Kartı ile Ödeme : Akedaş elektrik faturanızı internetten ödeyebilmek için anlaşmalı bankaların internet bankacılığı seçeneğini kullanmanız gerekiyor. İnternet bankacılığına sahip değilseniz ;

Adıyaman AKedaş Elektrik Dağıtım Elektrik faturası borcu alternatif ödeme seçeneği olarak Adıyaman Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın