Tokat CLK Çamlıbel Çedaş Elektrik Faturası Sorgulama Ödeme

Tokat Online fatura sorgulama ve ödeme imkanları ile Tokat merkez ve ilçelerine ait (Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile) CLK Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş  faturanızın güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulayabilir ve kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

CLK Çamlıbel Tokat Elektrik Fatura Sorgulama : Tokat Elektrik faturanızı sorgulama işlemi için “www.clkcamlibel.com.tr” adresine giriş yaptığınızda sizden müşteri numarası isteyecek ve müşteri numaranızı girerek tüm dönemlere ait fatura borç sorgulama işleminizi yapabileceksiniz. Müşteri Numaranızı bilmiyorsanız  “Müşteri Numaranızı Öğrenmek İçin Tıklayın” kısmında tıkladığınızda  İşletme kodunuzu ve Tokat Abone numaranızı girerek Sorgulama işlemini yapabilirsiniz. İşletme kodu ve abone numarası herhangi bir elektrik faturanızın üst kısmında yazmaktadır.

Tokat CLK Çamlıbel Edaş Online Fatura Ödeme: Fatura ödemenizi CLK Çamlıbel Tokat anlaşmalı bankalar üzerinden (internet bankacılığı) yapabilirsiniz. Ancak bir internet bankacılığı üyeliği yada şifreniz yoksa Tokat merkez ve ilçeleri (Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile) Çedaş Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın