Osmaniye Online AKSA Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Osmaniye merkez ve ilçelerinin doğalgaz dağıtımı AKSA Çukurova Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. AKSA Online fatura işlemleri ile Posta kutularında kaybolan doğalgaz faturanızı veya ödemeyi unuttuğunuz faturalarınızı dert etmenize gerek kalmadı. Osmaniye AKSA doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilir ve anında ödeyebilirsiniz.

Osmaniye AKSA Çukurova Doğalgaz Fatura İşlemleri : Osmaniye merkez ve Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale ilçelerindeki aboneler Vatandaşlık numarası ile doğalgaz faturası sorgulama yapabilir ve kredi kartı ile ödeyebilir. Sorgulama işlemi sonucunda eğer ödenmemiş bir faturanız varsa onu seçerek ödeme işlemine Aksa internet sitesi üzerinden otomatik olarak devam edeceksiniz. AKSA Çukurova Osmaniye doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Faturanızla veya aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için AKSA Çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. AKSA Osmaniye Çağrı merkezi numarası : 444 4 187

Diğer Ödeme Seçenekleri : Otomatik ödeme talimatı veya İnternet Bankacılğı ile (Vakıfbank, Ziraat Bankası, TEB, Halkbank, ING bank, Albaraka Türk, Finansbank, Denizbank, Abank, Akbank,  İş Bankası, Yapı Kredi Bankası) ödeme yapabileceğiniz gibi  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Çukurova Doğalgaz firmasına ait faturanızı ödeyebilirsiniz.

  • ŞUBE : HATAY-OSMANİYE Bölge Müdürlüğü : Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. Yonca Pek apt. No:99/A İSKENDERUN Tel : 0326 618 96 75 (Pbx)
  • ŞUBE : Alibeyli Mah. Akyar Cad. Ozan Apt. No:178 OSMANİYE Tel : 0328 812 03 83
  • ŞUBE : Şehit Vedat Kocadallı Mah.1286 SOKAK NO:5/A/B KADİRLİ/OSMANİYE Tel : 0328 718 44 00
Puan Ver

Yorum yapın