MARSU Mardin ve İlçeleri Su Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

Mardin Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon idaresine ait güncel ve tarihi geçmiş su faturası sorgulama ve internetten ödeme işlemleri kapsamında (MARSU) Mardin ve İlçeleri Artuklu, Dargeçit, Derik, Ömerli, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Savur, Nusaybin, Yeşilli MARSU Aboneliğinize ait su faturalarınızı, çevre temizlik vergilerinizi görüntüleyebilir ve kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.

Mardin ve ilçeleri MARSU Su Fatura Sorgulama ve Online Ödeme Mardin MARSU Su aboneliğinize ait bütün faturalarınızı MARSU faturanızın üzerinde bulunan abone bilgileriniz (işletme kodu/tesisat no vb.) veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir ve Mardin su ve kanalizasyon idaresi resmi web sitesi online işlemler seçeneğinden MARSU Su Faturanızı güvenli ve hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Mardin ve ilçeleri Artuklu, Dargeçit, Derik, Ömerli, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Savur, Nusaybin, Yeşilli MARSU Su Faturası güncel veya geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulama ve kredi kartı ile ödeme sayfasına gitmek için tıklayınız.

Eğer MARSU Mardin Su ve Kanalizasyon idaresine ait faturalarınızı veznelerden, PTT şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mardin MARSU diğer şifresiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

MARSU Mardin Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodu hakkındaki soru ve sorunlarınız için müşteri hizmetleri numarası 185’i arayabilirsiniz.

Sizde Görüş Bildirin

Yorum Yapmak İçin Tıkla