Manisa ve İlçeler Aksa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

AKSA Holding bünyesindeki Manisa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Manisa il merkezi ve Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar, Turgutlu’da doğalgaz dağıtım, abonelik işlemlerini gerçekleştiriyor. Aksa doğalgaz Manisa online işlemler menüsü üzerinden doğalgaz faturanızı sorgulayabilir, ödeyebilir, yeni abonelik veya abonelik iptali gibi pek çok işlemi abone numaranız veya T.C. Kimlik Numaranız ile yapabilirsiniz.

Manisa AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Manisa ili ve ilçelerinde Doğalgaz dağıtım faaliyetlerine ilk olarak Manisa Merkez (Yunusemre, Şehzadeler), Akhisar, Turgutlu ilçeleri ile başladı ve sonrasında ise Ahmetli, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma ilçelerine hizmet vereceği düşünülmektedir.

AKSA Manisa Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulama ve Online Ödeme Sistemi Aksa Manisa faturalarınızı ister doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile isterseniz sadece T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayabilir ve seçeceğiniz faturanızı kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Aksa Manisa Online işlemler sayfasına ulaşmak için  Tıklayın

444 4 187‘yi arayarak Manisa Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait borç bilgilerini sesli yanıt sistemi üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Manisa AKSA Doğalgaz Alternatif Ödeme Seçenekleri Nelerdir ? Fatura ödemelerinizi ister Anlaşmalı banka şubeleri veznelerinden, ister hesaplarınıza ait internet bankacılığı şifreniz ile İnternet Bankacılığı / Fatura Ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan AKSA Manisa Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Manisa Anlaşmalı Bankalar : Akbank, Denizbank, Kuveyt Türk, Tekstilbank, Yapı Kredi, Türkiye Finans, İş bankası, Halkbank, Garanti Bankası, Ing Bank, TEB, Vakıfbank.

  • Manisa Merkez Ofis :Akgün Mahallesi Sakarya Caddesi No 113 Manisa Tel : 0236 232 19 84
  • Akhisar Ofis : İnönü Mahallesi 150 Sokak No :17/A Akhisar / MANİSA  Tel: 0 236 414 91 91
  • Turgutlu Ofis : Acarlar Mahallesi Piyaleoğlu Cad. NO:247/A Turgutlu/MANİSA  Tel: 0236 312 00 22
Puan Ver

“Manisa ve İlçeler Aksa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme” üzerine bir yorum

  1. Bu ay saatim okunmadi saatim dışarıda olmasına rağmen iki fatura gelirse ağır olur okunmasını istiyorum

    Yanıtla

Yorum yapın