Malatya AKSA Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Malatya AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Konak, Gündüzbey, Yeşilyurt, Bostanbaşı, Yakınca, Topsöğüt, Şahnahan, Dilek, Hatunsuyu, Hanımınçiftliği, Orduzu, Battalgazi, Hasırcılar, Doğanşehir ve Akçadağ ilçesi ile doğalgaz dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. AKSA Online işlemler menüsü ile doğalgaz fatura borç sorgulama ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Malatya AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?  Malatya AKSA doğalgaz Abone numarası ve Sözleşme numarası ile veya T.C. Kimlik numaranız ile sorgulayarak Malatya AKSA doğalgaz faturanızı kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

Malatya merkez ve ilçeleri (Konak, Gündüzbey, Yeşilyurt, Bostanbaşı, Yakınca, Topsöğüt, Şahnahan, Dilek, Hatunsuyu, Hanımınçiftliği, Orduzu, Battalgazi, Hasırcılar, Doğanşehir ve Akçadağ) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

444 4 187‘yi arayarak Malatya Aksa Doğalgaz aboneliğinize ait borç, abone numara bilgileri gibi pek çok konuda bilgi edinebilirsiniz.

Malatya AKSA Doğalgaz Fatura Ödeme  Malatya AKSA Doğalgaz faturanızı Aşağıdaki anlaşmalı bankaların internet bankacılığı menüsü altından ödeyebilirsiniz.

  • Anlaşmalı Bankalar : Akbank, Alternatifbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak şifresiz fatura ödemesi yapabilirsiniz.

AKSA Malatya İletişim ve Adres Bilgileri  

  • AKSA Malatya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. : Niyazi Mısri Cad. Ünal İş Merkezi MALATYA Tel. : 0 422 323 42 42
Puan Ver

Yorum yapın