Kütahya Çinigaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Çinileri ile meşhur Kütahya’nın doğalgaz dağıtım ve aboneliğinden sorumlu olan Çinigaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş doğalgaz faturası sorgulama ve online olara kredi kartı ile ödeme imkanlarından bahsedeceğiz.

Kütahya merkez ve ilçelerine (Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane, Tavşanlı) Doğalgaz dağıtımı yapan Çinigaz Doğalgaz Fatura Borcu sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme işlemleri nasıl yapılır? Çinigaz doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda çinigaz online işlemler sayfasına yönleneceksiniz.

Zaman zaman çinigaz internet sitesinin düzgün çalışmadığı görülüyor. Eğer sayfa düzgün bir şekilde açılmışsa Abone/Tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait çinigaz doğalgaz faturalarınızı sorgulayabilirsiniz.

Kütahya Çinigaz Doğalgaz Faturası Ödeme : Çinigaz web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor.  Çinigaz doğalgaz faturanızı online ödemek için Çinigaz anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığı sistemini kullanmanız gerekmektedir. İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı inceleyerek internet bankacılığı kullanmaya gerek kalmadan sadece kredi kartı ile Çinigaz Kütahya Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın