Kırklareli ve İlçeleri Su Fatura Borç Sorgulama Ödeme

Kırklareli Merkez ve Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize ilçe belediyelerine ait su faturası borcunuzu öğrenmek ve internet üzerinden ödeme yöntemlerini hazırladık. Aşağıdaki linklerde bulunduğunuz ilçeniz ile ilgili linke tıklayarak belediyenizin online işlemler sistemine ulaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sayfada su faturası borcunuzu görüntüleyebilir ve kredi kartı veya banka kartı (maaş kartı) ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kırklareli ili ve ilçeler belediyeleri genelinde E-hizmetler sistemi kapsamında vezneye gitmeye gerek kalmadan online olarak su faturası borcunuzu öğrenebilirsiniz. Belediyenin sistemi müsaade ediyorsa online olarak borcunuzun online ödemesini yapabilirsiniz. Sizi yönlendireceğimiz sayfalarda ayrıca emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarınızı da görebilirsiniz.

Not: ALO 185 Çağrı merkezini arayarak su kesintileri, sayaç arızaları, fatura borç itirazları ve kesme açma işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kırklareli ve İlçeleri Su Faturası İşlemleri

Aşağıda ilgili ilçelerin linklerine tıkladığınızda ulaşacağınız belediyenin e-hizmet sayfasında su aboneliğinize ait abone numarası (şirketler için sicil numarası) ile sorgulamanızı gerçekleştirebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz. Bazı belediyeler E-Devlet sistemi ile entegrasyona sahip olduğu için T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile de giriş yaparak fatura/borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kırklareli Merkez Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın
  • Babaeski Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Demirköy Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Kofçaz Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Lüleburgaz Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Pehlivanköy Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.
  • Pınarhisar Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için  Tıklayın.
  • Vize Belediyesi Su Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Sayfasına Ulaşmak için Tıklayın.

Su Faturası Alternatif Online Ödeme Yöntemleri Neler?

Eğer belediye Su idaresi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile su diğer şifresiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın