Karabük KARGAZ Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Karabük merkez ve Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice ilçesinde doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren KARGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. web sitesi üzerinden Karabük doğalgaz faturası sorgulama ve kredi kartınızla ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Karabük KARGAZ Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama : KarGaz Karabük merkez ve ilçelerindeki aboneler güncel veya eski tarihlere ait ödenmemiş doğalgaz faturalarını Abone numarası ile (eski bir faturanızın üzerinde bulabilirsiniz.) yapabilmekteler. Kargaz Karabük Abone numarası ile borç sorgulamak ve işlem yapmak için  tıklayınız.

Karabük KARGAZ hakkındaki her türlü sorunuz ve abonelik işlemleriniz için 444 0 187 KARGAZ Çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

İnternetten Karabük KarGaz Faturası Ödeme : Kargaz KARABÜK anlaşmalı Bankalar vasıtası ile internet üzerinden fatura ödemenizi yapabileceğiniz gibi  “Buraya” tıklayarak da herhangi bir internet bankacılığı kullanmadan, şifresiz, üyeliksiz olarak Karabük KarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  • KarGaz Karabük Adres Bilgileri: Hürriyet Mh. Zonguldak Cd. Tüccarlar Koop. Kat:1 No:124 Merkez – KARABÜK Merkez/Karabük
  • KarGaz Safranbolu Adres Bilgileri: Yeni Mh. Adnan Menderes Bulv. Ana İş Mkz. No:2 Kat:3 Safranbolu – KARABÜK Safranbolu/Karabük
Puan Ver

Yorum yapın