İzmirGaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

İzmirGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Online işlemler seçenekleri ile şimdiye kadarki bütün doğalgaz faturalarınızı sorgulayabilir ve seçtiğiniz doğalgaz faturanızı online olarak zahmetsizce ödeyebilirsiniz. Ayrıca kampanyalar dahilinde faturanızı kredi kartınızla ister peşin, ister taksitli olarak ödemeniz de mümkün olabiliyor.

Ek olarak İzmirGaz web sitesi aracılığıyla abonelik başvurusu veya iptali, arıza ihbarı gibi pek çok işlemi yapabileceğiniz gibi İzmirgaz Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : 0850 222 33 35 numarasını arayarak da işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İzmirGaz İzmir Doğalgaz Online Fatura sorgulama : İzmirGaz Doğalgaz faturanızı sorgulayabilmeniz için abone numarası bilgisine sahip olmanız yeterlidir. Ancak diğer İzmirGaz işlemleri için sisteme üye olmanız gerekiyor.  Üyelik formunda aboneye ait ad, soyad, T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası gibi bilgilerle İzmirGaz Online İşlemler üyesi olabilirsiniz. Buradan tıklayarak abone numaranızla İzmirGaz Doğalgaz faturanızı sorgulayabilirsiniz.

İzmirGaz Doğalgaz İletişim Bilgileri : 

Genel Müdürlük Adres : 2821 Sokak No:94/F Eski Otogar Karşısı Halkapınar – İZMİR  0232 449 39 39 – SANTRAL

  • Karşıyaka Abone Merkezi Adres : Bahriye Üçok Bulvarı No:19/B Karşıyaka – İZMİR
  • Konak Abone Merkezi Adres : 858 Sok. No: 7 (Konak Tansaş Karşısı) Konak – İZMİR
  • Tire Abone Merkezi Adres : Doğan Caddesi No:4/A Cumhuriyet Mahallesi Tire – İZMİR
  • Bornova Abone Merkezi Adres : Mustafa Kemal Cad. No:90 Bornova – İZMİR
  • Gaziemir Abone Merkezi Adres : Gazi Mahallesi Önder Caddesi No:5/B Gaziemir – İZMİR
  • Üçkuyular Abone Merkezi Adres : Üçkuyular Mahallesi İnönü Caddesi no:867/A Karabağlar – İZMİR
  • Aliağa Abone Merkezi Adres : Kazım Dirik Mahallesi Atatürk Caddesi No:103/B Aliağa – İZMİR
  • Buca Abone Merkezi Adres : Vali Rahmi Bey Mah. 317 Sokak No:136-138/A Buca
  • Ödemiş Abone Merkezi Adres : Akıncılar Mah. Sakarya Sok. (Havuzlu Park) NO:10 Ödemiş

İzmirGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Ödeme : Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla Doğalgaz faturanızı İzmirGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online ödeme yapabilirsiniz. Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek İzmirGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın