Isparta CLK Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Isparta Kolay bir şekilde Isparta Merkez ve ilçeleri CLK Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik faturanızı ödemek için vezneye yada banka şubelerine gitmeye gerek kalmadı. Isparta merkez ve ilçeleri (Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli) elektrik fatura borcunu online sorgulama ve kredi kartı ile ödemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

Isparta CLK Akdeniz EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama :  CLK Akdeniz Isparta elektrik faturası borç sorgulama işlemi için buraya tıkladığınızda  İşletme kodu ve abone numaranızla Isparta CLK Akdeniz elektrik fatura borçlarınızı görebilirsiniz.

Isparta CLK Akdeniz Edaş borç ödemesi : Isparta ve ilçeleri Akdeniz Edaş fatura ödemenizi CLK resmi web sitesinden ödeme işlemini buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif ödeme yöntemleri ise aşağıdaki bankaların şubelerinden veya internet bankacılığı seçeneklerinden nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

CLK Akdeniz Edaş Anlaşmalı Bankalar : GARANTİ, HALKBANKASI, VAKIFBANK, İŞ BANKASI, YAPI KREDİ, DENİZBANK, ZİRAAT BANKASI, AKBANK, FİNANSBANK, TBANK, AKTİFBANK, TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI, ANADOLUBANK A.Ş, TEB, ŞEKERBANK, BURGANKBANK, ALTERNATİFBANK, HSBC, ALBARAKATÜRK KATILIM BANKASI, TEKSTİLBANKASI A.Ş, KUVEYTTÜRK KATILIM BANKASI A.Ş., ING BANK A.Ş.

Isparta CLK Akdeniz Edaş  web sitesi üzerinden ödeme yapmak istemezseniz Isparta ve ilçelerine ait (Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişarbademli) CLK Akdeniz Elektrik faturanızı diğer şifresiz/üyeliksiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın