Iğdır SerhatGaz Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

SerhatGaz Iğdır Doğalgaz Dağıtım A.Ş,  Iğdır merkezinde doğalgaz dağıtımını gerçekleştirmekte ve gelecek dönemde ilçeleri Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca’ya doğalgaz hizmeti götürmesi beklenmektedir. Serhatgaz doğalgaz faturalarını internet üzerinden nasıl sorgulanacağı ve kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SerhatGaz Iğdır Doğalgaz Fatura sorgulama : Serhatgaz web sitesi doğalgaz fatura sorgulama ve ödeme hizmeti sunmamaktadır. Alternatif olarak sorgulama ve ödeme işlemleri için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Not: Doğalgaz faturanızı sorgulayabilmeniz için Iğdır SerhatGaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarası yeterlidir.

Iğdır merkezi ve ilçelerinde (Aralık, Karakoyunlu, Tuzluca) Doğalgaz faturanızı SerhatGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak sorgulama ve ödeme yapabilirsiniz.  İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SerhatGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

ADRES VE TELEFONLAR

IĞDIR
Adres:Cumhuriyet Mah. Millet Cad. No:52/A IĞDIR
Telefon:0(476) 226 15 00
   

ANKARA
Adres:Emek Mah. 30. Sok. No:30/1 Emek/ANKARA
Telefon:0(312) 212 77 93
Fax:0(312 )212 76 99
Puan Ver

Yorum yapın