Hakkari Vangölü (VEPSAŞ) Elektrik Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Hakkari merkez ve ilçelerinde elektrik aboneliği, dağıtım ve kesme açma işlemleri için hizmetler Vangölü Edaş (VEPSAŞ) tarafından sağlanıyor. Hakkari il sınırları (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) içerisinde Hakkari VEPSAŞ aboneleri elektrik fatura borçlarını online sorgulama ve faturalarını kredi kartı ile ödeme işlemlerini internet üzerinden yapabilmektedir.

VEPSAŞ Borç Sorgulama

Hakkari Vangölü VEPSAŞ Fatura/Borç Sorgulama : Fatura sorgulaması yapabilmek için Hakkari Vangölü Edaş Resmi web sitesi www.vepsas.com.tr adresine giriş yaparak aşağıdaki resimde gösterdiğimiz hızlı erişim alanından borç sorgula seçeneği ile Hakkari VEPSAŞ elektrik faturası borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemi için ise anlaşmalı bankalar ve bankaların internet bankacılığı seçeneğinden elektrik faturalarınızı online ödeyebilir veya Aşağıdaki Müşteri Hizmetleri Noktalarından elektrik faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Hakkari Ödeme Noktaları/ Abone Merkezleri

İLÇE İL ADRES TELEFON
MERKEZ HAKKARİ KAYACAN CAD. TEDAŞ İL BİNASI 0438 211 66 72
YÜKSEKOVA HAKKARİ CENGİZ TOPEL CADDESİ İHSANİYE CAMİİ ALTI – İLÇE TARIM KARŞISI 0348 351 45 55
ŞEMDİNLİ HAKKARİ TEDAŞ HİZMET BİNASI KARŞIYAKA MAH. 516 SOK. NO:5 0438 411 27 90
ÇUKURCA HAKKARİ EMİRŞABAN MAH.YOĞURTÇU YOKUŞU NO:5 VEDAŞ İşletme Şefliği 0438 511 23 33

Hakkari VEPSAŞ internet sitesi üzerinden veya Bankaların İnternet bankacılığı üzerinden faturanızı ödeyemiyorsanız, herhangi bir banka şifreniz bulunmuyorsa Hakkari merkez ve ilçelerine (Çukurca, Şemdinli, Yüksekova) ait VEPSAŞ Elektrik faturanızı diğer şifresiz/üyeliksiz ödeme seçenekleri için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın