Eskişehir Esgaz Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Eskişehir’de Doğalgaz dağıtım faaliyetlerini yürüten Esgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerine hizmet götürmektedir. Esgaz İnternet şubesi işlemleri ile Esgaz doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilir ve aşağıdaki yöntemlerle doğalgaz faturanızı kredi kartınız ile hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Esgaz Doğalgaz Fatura sorgulama :  Eskişehir Esgaz Abone numaranızı biliyorsanız veya geçmiş dönemlere ait faturanız elinizin altındaysa buraya tıklayarak şimdiye kadar ki bütün Esgaz Eskişehir doğalgaz faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.  Öte yandan 0 222 330 00 00 nolu Esgaz Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayarak da Esgaz Doğalgaz Eskişehir faturanız hakkındaki bilgileri   öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Eskişehir Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Ödeme : Esgaz Doğalgaz faturanızı Anlaşmalı olan bankaların (hemen hemen tüm bankalar ve PTT) internet bankacılığı yöntemi ile kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.  İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek Esgaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın