Edirne GAZDAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Edirne Gazdaş Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Edirne ile merkezi ve Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü ilçelerindeki doğalgaz dağıtım, abonelik faaliyetlerini devam ettirmektedir. Gazdaş online sistemi ile Edirne ve ilçelerine ait doğalgaz faturası borç sorgulaması, kredi kartı ile ödeme gibi pek çok kolaylığı bulabileceksiniz.

Zorlu Enerji Gazdaş Trakya Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ il sınırları içerisinde Doğalgaz dağıtım, abonelik işlemleri için lisans sahibidir.

Edirne Gazdaş Doğalgaz FaturaSorgulama  doğalgaz fatura bilgilerinizi görüntüleyebilmek için  buraya tıklayarak açılan sayfada GAZDAŞ Trakya üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Ancak henüz üye olmadıysanız çok basit bir şekilde sisteme üye olabilrsiniz. Tek ihtiyacınız olan Gazdaş Doğalgaz aboneliğinize dair sözleşme numarasıdır.

Aboneliğiniz hakkındaki pek çok bilgiyi 444 9 429 nolu çağrı merkezi telefon numarası ile de öğrenebilirsiniz.

Edirne Gazdaş Trakya Doğalgaz Faturası Ödeme : Anlaşmalı bankaların internet bankacılığı menüsünü kullanarak Gazdaş Edirne doğalgaz faturanızı ödeyebileceğiniz gibi   “Bankaların Üyeliksiz Ödeme Sistemleri” Başlıklı konumuzu takip ederek de ödemenizi online olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Edirne İşletme Müdürlüğü
Adres:       Abdurrahman Mahallesi Şahin Sokak Yaşar Atlı Plaza No:6 – EDİRNE
Telefon:    +90 284 236 39 00
Faks:         +90 284 236 39 11

Puan Ver

Yorum yapın