ÇorumGaz Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Çorumgaz doğalgaz dağıtım A.Ş. Çorum merkez ve Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İnternet veznesi sistemi sayesinde Çorumgaz fatura borçlarınızı sorgulayabilecek ve sistem müsade ediyorsa kredi kartınızla online ödeme yapabileceksiniz.

Çorum Doğalgaz Fatura Sorguma Çorum ve ilçelerine ait doğalgaz faturanızı abone/tesisat numaranız ile kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. buraya  tıklayarak gideceğiniz sayfanın alt kısmında fatura işlemleri menüsünü göreceksiniz. Abone numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait ÇorumGaz doğalgaz faturalarınızı artık öğrenebilirsiniz.

ÇorumGaz Doğalgaz Faturası Online Ödeme : ÇorumGaz web sitesi online ödeme seçeneğini sunmuyorsa internet bankacılığı sistemleri ile faturanızı ödeyebileceğiniz gibi İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı okuyabilirsiniz.

ÇorumGaz Doğalgaz A.Ş Adres/İletişim Bilgileri  :

  • ÇORUMGAZ MERKEZ OFİS Adres : Hürriyet Meydanı No:2 – ÇORUM Telefon : 444 0 187
  • ÇORUMGAZ SUNGURLU Adres : Sunguroğlu Mh. Çankırı Cd. Eski Belediye Binası No:1 Sungurlu – ÇORUM Telefon : 444 0 187
  • ÇORUMGAZ ALACA Adres : Denizhan Mah. Sebze Hali No:37 Alaca / Çorum Telefon : 444 0 187
Puan Ver

Yorum yapın