Bitlis-Bingöl-Muş Doğugaz Doğalgaz Fatura Sorgulama Ödeme

Doğugaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş firması Bitlis, Bingöl ve Muş şehir merkezleri ve ilçelerine doğalgaz hizmeti götürmek için lisans sahibidir ve doğalgaz dağıtım sorumluluk alanını genişletmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bitlis, Bingöl ve Muş illerinde doğalgaz hizmeti alan aboneler de Doğugaz Online işlem seçenekleri ile internet üzerinden fatura borç sorgulaması yapabilir ve bahsedeceğimiz yöntemlerle kredi kartı ile kolay bir şekilde ödeme yapabilirler.

Doğugaz Doğalgaz Lisans Bölgeleri Aşağıdaki Gibidir : 

  • Bingöl Merkez, Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu
  • Bitlis Merkez, Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan
  • Muş Merkez, Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto

Doğugaz Bitlis, Bingöl ve Muş Doğalgaz faturanızı sorgulamak için www.dogugaz.com.tr adresine giriş yapmanız ve  online işlemler kısmından veya direk Fatura borç sorgulama kısmından doğalgaz faturanızı tesisat numaranızla sorgulayabilirsiniz.

Doğugaz Doğalgaz Faturanızı internet üzerinden online olarak ödeme:  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan  Doğugaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 

Doğugaz Adres ve İletişim Bilgileri : 

  • MUŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Adres : Minare Mah. PTT Cad. Zümrüt İş Merkezi No:10 MERKEZ / MUŞ Telefon : 0436 213 08 88 – 07 77
  • TATVAN ŞUBE ŞEFLİĞİ Adres : Cumhuriyet Cad. No:386-1/16 TATVAN / BİTLİS Telefon : 0434 827 10 02 – 10 03
Puan Ver

Yorum yapın