Bingöl Fırat Aksa Online Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Bingöl merkez ve ilçeleri Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu elektrik dağıtım ve abonelik işlemlerini Fırat elektrik dağıtım A.Ş. yürütmektedir. Fırat AKSA Elektrik firmasına ait elektrik faturanızı online olarak sorgulayabilir ve dilerseniz kredi kartınız ile internet üzerinden ödeyebilirsiniz. Fatura sorgulama ve ödeme yanı sıra Aksa Holding bünyesinde hizmet veren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş ile ilgili pek çok işlemi internet üzerinden gerçekleştirmek mümkün.

Fırat AKSA Bingöl Elektrik Faturası Borç Sorgulama: Fırat Aksa elektrik fatura borcunuzu öğrenebilmek için tek yapmanız gereken “www.firataksa.com” adresine girdiğinizde ana sayfada sağ kısımda bulunan menüden Tesisat numarası bilgisini girmek ve sorgulama işlemini yapmak. Tesisat numaranızı faturanızın üstünde bulabilirsiniz.

Bingöl Fırat AKSA Elektrik Faturası Online Ödeme: Fırat AKSA elektrik faturanızı anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile ödeyebilirsiniz. Eğer internet bankacılığı şifresine sahip değilseniz :

Fırat AKSA Elektrik Dağıtım Bingöl Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) online ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın