Bilecik Online Osmangazi Edaş Elektrik Faturası Sorgulama ve Ödeme

Bilecik Merkez ve ilçeleri Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar elektrik faturası online borç sorgulama internet üzerinden kredi kartı ile ödeme seçenekleri hakkında bilgileri sizler için hazırladık.

Osmangazi Edaş Bilecik Borç sorgulama: Borç sorgulaması yapmak için buraya tıkladığınızda açılacak ekranda (OEPSAŞ Bilecik ) İşletme kodu ve Abone numarası girmeniz yeterli olacaktır. Geçmiş ve güncel elektrik faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Faturanızın en üst kısmında İşletme Kodu ve Müşteri No kısımları yer almaktadır.İşletme Kodu 11 ve Müşteri Numaranız 11 karakterden oluşmaktadır.

Bilecik Osmangazi Edaş (OEPSAS) Elektrik Faturası Online Ödeme : Online elektrik faturası ödemesi yapmak için Bilecik Osmangazi edaş anlaşmalı bankaların internet bankacılığı menüsünü kullanmanız gerekmektedir. ÖDEMELER menüsü altından Bilecik işletme kodu ve Tesisat numarası ile borcunu sorgulayabilir ve eğer ödemek isterseniz mevduat hesabınızla veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Bilecik Osmangazi Edaş (OEPSAS) Elektrik faturası borcu İnternet bankacılığı olmadan online Bilecik Elektrik faturanızı bankaların üyeliksiz ve şifresiz (internet bankacılığı şifresi gerekmeden) ödeme sistemleri üzerinden kredi kartı ile yapmak için “Bankaların Hızlı Fatura Ödeme Sistemi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın