Bartın ve Zonguldak Akmercan BATIKAR Doğalgaz Fatura Sorgulama Ödeme

Akmercan Batıkar Doğalgaz Bartın Merkez, Amasra, Kurucaşile, Ulus,  Zonguldak Merkez, Kozlu, Kilimli, Çaycuma, Devrek ve Gökçebey bölgesinde doğalgaz abonelik, dağıtım faaliyetlerinden sorumludur. Batıkar AKMERCAN online işlemler ile T.C. Kimlik numaranız ile geçmiş ve güncel faturalarınızı sorgulayabilir, bankaların ödeme kanalları ile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Akmercan Batıkar Bartın ve Zonguldak Doğalgaz Faturası Sorgulama: Doğalgaz faturanızı Abone numaranızı ve T.C. Kimlik numaranızı girerek internet üzerinden sorgulamak için Buraya tıklayınız. Sorgulama işlemi sonrasında aboneliğinize ait bütün faturalarınızı görebilirsiniz.

Abonelik işlemlerinize dair her türlü sorunuz için 0850 205 0 187 nolu Akmercan BATIKAR Doğalgaz Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

BATIKAR Doğalgaz  Online Fatura/Borç Ödeme Seçenekleri  Batıkar Gaz Anlaşmalı Bankaları inceleyebilir ve bu bankaların “internet bankacılığı” menüsünden veya  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu inceleyebillir ve ödemelerinizi internet üzerinden kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Akmercan Batıkar Doğalgaz Ofis Adresleri ve Telefon Numaraları 

Zonguldak Ofis : Karaelmas Mah. Mustafa Aşçı Cad. No:12/3 Merkez ZONGULDAK  +90(372) 250 08 88-89
Bartın Ofis : Kemerköprü Mah. Arka Sok. No:56/B Merkez BARTIN  +90(378) 222 00 40 -41
Çaycuma Ofis : Çay Mahallesi Eğitim Cad. Bulut Sk. No:1 Çaycuma ZONGULDAK  +90(372) 600 07 77

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın