Aksaray Online Meram Elektrik Fatura Sorgulama Ödeme

Aksaray Meram Elektrik Dağıtım A.Ş elektrik fatura borç sorgulama nasıl yapılır? Aksaray merkez ve ilçeleri (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi) elektrik faturası internetten online olarak kredi kartı ile ödeme sistemi ile vezneye gitme derdi sona eriyor.

Fatura ödeme sırası beklemeden ister tek tıkla cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan Aksaray Meram Edaş elektrik fatura borcunuzu sorgulayabilir, otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, hızlı bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.

Aksaray Meram Edaş/MEPAŞ Elektrik Faturası sorgulama Meram elektrik faturası sorgulaması yapabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız ve gideceğiniz sayfada tesisat numaranızı girmek kadar kolay.

Kredi Kartı ile Online Ödeme : Mepaş online işlem merkezi üzerinden Aksaray merkez ve ilçelerine ait (Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi) elektrik fatura borcunuzu üyelik gerekmeden tesisat numaranız ile sorgulatarak kredi kartı ile ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aksaray Meram Mepaş Elektrik faturası borç sorgulaması ve kredi kartı ile ödeme işlemleri için tıklayın

Puan Ver

Yorum yapın