Van Aksa Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

AKSA Doğalgaz Van Dağıtım A.Ş, Van Büyükşehir Belediyesi sınırlarında doğalgaz dağıtım, abonelik işlemlerini Van Merkez (ipekyolu) ve Edremit ilçesinde hali hazırda yürütmektedir. Aksa Doğalgaz Van doğalgaz faturanızı internet şubesi üzerinden sorgulayabilir ve kredi kartınızla online olarak ödeyebilirsiniz.

Van AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  faaliyetlerini Van merkez (ipekyolu) ve Edremit ilçelerinde sürdürmekte ve gelecekte Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp,  Tuşba,  ilçelerine doğalgaz götürecektir.

AKSA Doğalgaz Fatura Sorgulama Online Kullanıcı işlemleri menüsü ile online fatura sorgulama ve borç ödeme, doğalgaz açma-kapama ve randevu alma gibi işlemleri T.C. Kimlik numaranız ile yapabilirsiniz. Aksa Doğalgaz online işlemler sayfasına ulaşmak için tıklayın

AKSA Çağrı Merkezi 444 4 187‘yi arayarak abonelik işlemlerinizi yapabilir, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Van doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alternatif Online Fatura Ödeme: Fatura ödemelerinizi alternatif olarak Anlaşmalı banka (İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, TEB, Kuveyt Türk, Türkiye Finans, Ziraat Bankası, Halkbank, Albaraka Türk, ING Bank, Finansbank, Denizbank, Halkbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ) internet bankacılığı şifreniz ile ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Sahip değilseniz  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

AKSA Van Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  : Ali Paşa Mh. Suvaroğlu Cad. Çalıkzade Konutları A Blok No: 19 VAN  Tel : : 0 432 216 99 21 (Pbx)

Puan Ver

Yorum yapın