Afyonkarahisar AKSA Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Afyonkarahisar ve ilçeleri doğalgaz faturası online sorgulama ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerini AKSA doğalgaz dağıtım bünyesinde vatandaşlık numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz. AKSA Afyongaz; Afyonkarahisar merkez, Bolvadin, Çay ve Dinar ilçeleri ile başlamış sonrasında ise Şuhut, Sandıklı, İscehisar ve Emirdağ ile doğalgaz dağıtım ağını genişletmiştir.

Afyonkarahisar AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme  Abone numarası ve Sözleşme numarası ile veya sadece T.C. Kimlik numaranız ile  Afyon AKSA doğalgaz fatura tutarlarınızı görebilir, sonrasında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Afyon merkez ve ilçelerine (Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar,İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı, Şuhut) ait doğalgaz faturanızı sorgulamak ve seçtiğiniz faturanızı kredi kartı ile online ödemek için için Tıklayın

Afyon AKSA Doğalgaz Çağrı Merkezi : 444 4 187 arayarak abonelik bilgilerinizi öğrenebilir, aldığınız hizmet ile ilgili sorularınızı sorabilir ve diğer pek çok işlemi telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan bulunduğunuz ilçedeki şubelerle de iletişime geçebilirsiniz.

  • Aksa Afyon Doğalgaz Merkez : Osmangazi Mh. Cahar Dudayev Cd. No:2B AFYONKARAHİSAR Tel : 0 272 213 67 57
  • Aksa Afyon / Dinar Şube : İtfaiye Mahallesi Yeniyol Cadde No: 38/15 Dinar / AFYONKARAHİSAR Tel : 0 272 353 36 70
  • Aksa Afyon / Bolvadin Şube : İmaret Mah. Burçak Sk. No:10/A Bolvadin/AFYONKARAHİSAR Tel : 0 272 612 95 12
  • Aksa Afyon / Çay Şube : Orta Mahalle Cumhuriyet Cd. No:77/B Çay/AFYONKARAHİSAR Tel : 0 272 632 40 19

İnternet Bankacılığı kullanmıyorsanız  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı yazımızda belirttiğimiz yöntemlerle güvenli şekilde doğalgaz fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın