Elazığ AKSA Doğalgaz Dağıtım Fatura Sorgulama ve Online Ödeme

Aksa Doğalgaz Elazığ ve ilçelerinde doğalgaz dağıtımında lisans sahibidir. Aksa online işlemler seçenekleri ile Elazığ ve ilçelerine ait doğalgaz faturanızı online olarak sorgulayabilir ve istediğiniz kredi kartı ile anında ödeme yapabilirsiniz.

Elazığ AKSA Doğalgaz Dağıtım A.Ş.  Elazığ Merkez, Yazıkonak, Yurtbaşı, Hankendi ilçeleri doğalgaz hizmetine sahipken diğer ilçeler  Ağın, Alacakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Keban, Kovancılar, Maden, Palu, Sivrice  için çalışmalar devam etmektedir.

Elazığ AKSA Doğalgaz Fatura/Borç Sorgulaması ve Online Ödeme  doğalgaz faturanızı T.C. Kimlik numaranız ile kolay bir şekilde sorgulamak, öğrenmek için Tıklayın  Borç sorgulama işleminden sonra karşınıza güncel ve varsa ödenmemiş geçmiş dönemlere ait doğalgaz faturalarınız çıkacak. Bunlardan ödeme yapmak istediğinizi seçerek online ödeme işleminizi kredi kartınızla gerçekleştirebileceksiniz.

AKSA Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  444 4 187‘yi arayarak Elazığ Aksa Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgiler ve Elazığ doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Aksa Elazığ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Adres/Telefon : Cumhuriyet Mah. Acem Gülü Sokak No:41 Elazığ / Türkiye Tel : 0 424 247 94 99
Puan Ver

Yorum yapın