Kangal Belediyesi Su Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

Sivas Kangal Belediyesi E-Hizmetler Online Su Fatura Borcu Sorgulama ve Ödeme Seçenekleri Nelerdir? E-Belediye hizmetleri kapsamında su faturanızı sorgulayabileceğiniz gibi sizi yönlendireceğimiz sayfada ayrıca emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarınızı da görebileceksiniz. Kangal belediyesi Su Faturanızı abone numarası veya T.C. Kimlik numarası ile sorgulama ve Kangal Fatura bilgilerinize yani kayıtlı abone bilgilerine sahip olmanız gerekir.

Güncel Su Faturası ve Geçmiş Döneme Ait Fatura Sorgulama Sivas Kangal Belediyesi online hizmetleri kapsamında E-Belediye hizmeti üzerinden su fatura borçlarınızı listeleyebilir, varsa emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi borçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

ALO 185 Çağrı merkezini arayarak su kesintileri, sayaç arızaları, fatura borç itirazları ve kesme açma işlemleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sivas Kangal Su Faturası borç bilgilerinize ve online ödeme işlemleri bilgisine ulaşmak için Tıklayın.

Kangal Su Faturası Alternatif Online Ödeme Yöntemleri Neler? Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl verilir? Dağıtım şirketiniz online ödeme sistemine sahip değilse :

  • İnternet Bankacılığı yolu ile hesabınızın veya kredi kartınızın ait olduğu bankanın internet bankacılığı fatura ödeme menüsü altında su ve kanalizasyon şirketinizi seçerek borcunuzu görüntüleyebilir ve hesabınızdan veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Hesaptan ödemelerde genellikle işlem ücreti alınmazken kredi kartla ödemelerde banka tarafından işlem ücreti tahsil edilmektedir.
  • Telefon Bankacılığı yolu ile hesabınızın veya kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri temsilcisine bağlanarak fatura ödemenizi telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Otomatik Ödeme Talimatı : Bankanızın müşteri temsilcisi veya internet bankacılığı fatura ödeme menüsü altından kayıtlı fatura işlemleri/fatura ekle seçeneği ile su faturanızı otomatik ödeme listesine ekleyebilir ve artık her ay fatura takibinden kurtulabilirsiniz. Eğer otomatik ödeme talimatını mevduat hesabınızdan verirseniz ödeme ancak hesabınızda para olduğunda gerçekleşir. Kredi kartınızdan verirseniz su faturanız her ay ekstrenizde görünecektir.

Sizde Görüş Bildirin

Yorum Yapmak İçin Tıkla